Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi kapsamında firmamız 2003 senesinden günümüze hizmet vermektedir. Merkez Ofisi İstanbul-Küçükçekmece Cennet Mahallesinde olan firmamız İstanbul’un bir çok semtine de servis araçlarıyla destek olmaktadır.

Sizlerde bilgisayar servisi arayışında iseniz inanın doğru yerdesiniz.

Yılların verdiği tecrübe doğrultusunda ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan firmamız bugüne kadar binlerce bireysel ve kurumsal müşterimizin desteğini sorunsuz olarak vermiştir.

Firmamızdan alabileceğiniz hizmetleri kısaca anlatmak gerekirse;

Bilgisayar teknik servisi : Bilgisayarlarınızın tamiri, bakımı, lisanslaması, temizlenmesi, donanım yükseltme işlemleri, yedeklerinin alınması, internet sorunlarının giderilmesi, hızını arttırma ve buna benzer bir çok işlemi kapsamaktadır )

Notebook Teknik Servisi : Kullanmakta olduğunuz diz üstü bilgisayarlarınızın tamiri, bakımı, programlarınızın kurulması, yedeklerinin alınması, hızını arttırma, kırık ekran değişimi, sıvı teması görmüş klavyenizin değişimi, anakart tamiri ve nicesini kapsar.

Alan Adı Barındırma Hizmeti : Firmanız ve/veya şahsi ilgilendiğiniz alan isimlerini ( domain ) sizin adınıza tescil edip barındırma işlemlerini kapsar. Ayrıca isterseniz hosting hizmetini de kendi bünyemizde barındırdığımız serverlar aracılığı ile sağlamaktayız. Bizden alınan Domain işlemlerinin takibi de yine bizim tarafımızdan yapılmakta olup, senelik yenilemeleri geldiğinde sizlere haber verilerek uzatılma işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede web sayfanız siz istediğiniz yıllar boyunca yayında kalacaktır.

Web Tasarım Hizmetleri : Alan adı ve hosting işlemlerini ister kendiniz alın isterseniz bizler size bu konuda çözüm ortaklığı sağlayalım. Web sayfanızın yapılması için Alan adı ve hosting mutlak olmalıdır. Sonrasında web tasarım konusunda bizler sizler için yüzlerce şablon arasından tam da ihtiyacınıza uygun olanı sunabilir ya da sadece size özel yeni bir tasarım kodlayabiliriz. Bu iki seçenekle de yeni sitenizi çok beğeneceksiniz. Fiyatlarımızı ve referanslarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Microsoft Lisanslama : Microsoft Partner olan firmamız, her türlü Microsoft lisanslarınızın eksiklerini tespit edebilir ve bu konuda sizlere envanter formu çalışmasından tutun da eksik lisanslarınızın satın alınmasına ve bilgisayarlarınıza kurulmasına kadar çözüm ortaklığı sunmaktadır. Microsoft Lisanslama genel olarak 3 ayrı grupta tanımlanır.

OEM Lisanslama: Bilgisayar aldığınızda beraberinde gelen, bilgisayar bağımlı olan ve alt-üst sürüm desteği olmayan lisanslama modelidir.

Kutu Lisanslama: Mevcut bilgisayarınıza ve/veya yeni alacağınız bilgisayarı lisanslamada kullanabileceğiniz, bilgisayar bağımlı olmayan, alt-üst sürüm desteği olmayan lisanslama modelidir.

OPEN Lisanslama: Mevcut bilgisayarlarınıza ve/veya yeni alacağınız bilgisayarları lisanslamada kullanabileceğiniz, bilgisayar bağımlı olmayan, alt sürüm desteği olan lisanslama modelidir. 

kurumsal bilgisayar servisi

Bilgisayar Servisi olarak teknik ekibimizde Bilgisayar Mühendisleri ve Bilgisayar teknikerleri bulunmaktadır. Sizlerde en iyi, en hızlı ve en uygun fiyatlı bir servis arıyorsanız mutlaka bize danışın.

Bu web sayfası bir boraNET iştirakidir.