Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar Teknik Servisi olarak 2003 senesinden günümüze hizmet vermekte olan firmamız, bir çok sektördeki özel ve kamu kuruluşlarına yerinde teknik servis hizmeti vermiştir. Bilgisayarlarınızın her türlü arızasında bizleri gönül rahatlığı ile arayabilir ve sizler de kurumsal bilgisayar servisi ile çalışmanın ayrıcalığını yaşabilirsiniz.

Senelik Parça Bağımsız Bilgisayar Bakım Anlaşması ile bütün bir yıl boyunca sorun yaşama ihtimalinizi minimize edin. Arıza çıkmadan yapılan periyodik bakımlarla sorunların önüne geçin. Her ay yapılan bakımlar sırasında bilgisayarlarınızın hızlarından ödün vermeden sürekli hızlı bir şekilde çalışarak iş gücünüzü arttırın. Bu konuda bilgi ve fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Bilgisayar Teknik Servisi olarak, Anakart tamiri, Lcd Panel değişimi, Klavye değişimi, Virüs Temizleme, Donanım Yükseltme, Yedek Alma, Lisanslı işletim sistemi kurma, firmanızın ağ alt yapısının kontrolü ve varsa sorunların giderilmesi gibi bir çok bilişim soru ve sorununa destek vermekteyiz.

Ayrıca Bilgisayar Teknik Servisi olarak arızalı bilgisayarlarınızı yerinizde müdehale ile onaramaz isek ofislerimize alıp gerekli düzeltme işlemlerinden sonra tekrar ofisinize bırakmaktayız. Ve bu boşlukta oluşan zamanda bilgisayarsız kalmamanız için konsinye bilgisayarda bırakılabilmektedir. Bu hizmetimizden sizlerde yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

 

bilgisayar teknik servisi

bilgisayar teknik servisi