Havadan Görüntüleme

Havadan Görüntüleme hizmetimiz ile sizler de firmanızın inanılmaz açılardan çekilen video görüntülerini tanıtımlarınızda, web sayfalarınızda ve reklamlarınızda kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

Havadan Görüntüleme istekleriniz Tüm Türkiye kapsamında karşılanmaktadır.

Havadan Görüntüleme hizmetimizde kullanmakta olduğumuz en gelişmiş DRON cihazlar kullanılmaktadır. 4K çekim kalitesine sahip olan DJI Phantom 3 Pro 4K cihazımızla bir uçuşla 25 dakika görüntü alabiliyoruz.

Sizler de arsalarınızın, binalarınızın, inşaat alanlarınızın veya fabrikalarınızın havadan video çekimlerini yaptırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Dron cihazlarımız 500 metre yüksekliğe ve 5 km uzaklığa kadar gidebilmektedir. Bu alan kapsamında tanıtım videolarınız sorunsuzca çekilip, bilgisayar ortamında istediğiniz müzik ve yazılar eşliğinde düzenlenerek sizlere sunulur. İsterseniz youtube ve benzeri video kanallarına yüklemesi yapılarak web sayfalarınızda yayınlayabileceğiniz şekilde kodlar da tarafınıza verilir. Ya da sadece dijital ortamda da teslim edilebilir.

havadan görüntüleme

havadan görüntüleme

KOLAY KULLANIM, RAHAT UÇUŞ Phantom 3 yaşantınıza kolaylıkla adapte olarak, uçuşlarınızı hatrı sayılır derecede kolay ve sezgisel yapacaktır. Kalkıştan inişe, tamamen sizin kontrolünüzdedir, komutlarınıza güvenli ve stabil uçuş için gerekli bütün kompleks ve karmaşık işlemleri sizin yerinize otomatik yaparak tepki verecektir.

GÜÇLÜ MOBİL APP Bütün güç parmaklarımızın ucunda. Kameramızı kontrol ediyoruz, uçuş ayarlarımızı değiştiriyoruz, bütün bunları mobil cihazımızdan yapabiliyoruz. Bunlara ek olarak: Otomatik video edit, saniyeler içinde en iyi görüntülerinizi birleştirir.