Kaspersky Lisanslama

Kaspersky Lisanslama ihtiyaçlarınızda Boranet Bilgisayar olarak 2003 senesinden günümüze gerek bireysel gerekse kurumsal Kaspersky lisanslarınızı bizim aracılığımızla yenileyebilir veya ilk alımlarınızı yapabilirsiniz.

Kaspersky markasına gönül bağı ile bağlanmış olan firmamız bugüne kadar yüzlerce kurumsal binlerce bireysel müşterimizin virüs sorunlarına Kaspersky markası ile çözüm sunmuştur.

Ayrıca zararlı yazılımları bilgisayarlarınızdan kaldırmak için diğer web sayfamızdaki araçları kullanabilirsiniz.

NEDEN KASPERSKY?

neden kaspersky

neden kaspersky

Kaspersky Lisanslama modellerini kısaca anlatmak gerekirse;

Kaspersky Bireysel Grup

Kaspersky Antivirüs
Kaspersky Internet Security
Kaspersky Pure

Kaspersky Kurumsal Grup 

Kaspersky Endpoint Security for Business – Core Lisansı ;
Kaspersky Endpoint Security for Business – Select Lisansı ;
Kaspersky Endpoint Security for Business – Advanced Lisansı ;

kaspersky lisanslama

kaspersky lisanslama

Detay Bilgiler aşağıdadır.

BİREYSEL ÜRÜN GRUBU ( -kaspersky lisanslama)

Kaspersky Antivirüs ;

Kaspersky Anti-Virus 2016, tüm kötü amaçlı yazılım türlerine karşı temel koruma sağlar. PC korumanızın omurgası olarak, sizi en yeni virüsler, casus yazılımlar, solucanlar ve daha fazlasından korur. Bu, sizi yavaşlatmayan, kullanımı kolay güvenlik çözümüdür.

  • Virüsler ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korur
  • Sizi yavaşlatmadan güvenlik sağlar
  • Güvenlik yönetimi ve destek erişimini basitleştirir

Kaspersky Internet Security;

PC, Mac ve Android için premium koruma

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016* bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar için üstün koruma sağlar. Gizliliğinizi, paranızı, kimliğinizi ve çocuklarınızı günümüzün karmaşık virüslerine ve çevrimiçi tehlikelerine karşı korumak için kullanım kolaylığıyla yenilikçi güvenlik teknolojilerini bir araya getirir.

*Korunabilecek cihaz sayısı, satın alınan lisansın türüne göre değişir.

  • Virüsler, casus yazılımlar, İnternet tehditleri ve daha fazlasına karşı korur
  • Tüm PC, Mac ve Android cihaz kombinasyonlarını güvenceye alır
  • Gizliliğinizi korur ve kimlik hırsızlığına karşı savunur
  • Çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için ekstra güvenlik katmanları ekler
  • Çocuklarınızı İnternet tehlikeleri ve daha fazlasından korumanıza yardımcı olur
  • Sizi yavaşlatmadan birinci sınıf güvenlik sağlar
  • Tüm cihazlarınızda güvenlik yönetimini kolaylaştırır

KURUMSAL ÜRÜN GRUBU( – kaspersky lisanslama )

Kaspersky Endpoint Security for Business – Core Lisans Modeli( – kaspersky lisanslama )

Her gün 325.000’den fazla yeni kötü amaçlı program tespit ediliyor. Bu korkutucu sayı, tüm işletmelerin en etkili kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümünü seçmek için özen göstermeleri gerektiğinin göstergesidir. Kaspersky Endpoint Security for Business CORE, diğer tedarikçilerin sunamayacağı benzersiz güvenlik teknolojileri sunar. Bu platform, sınıfında öncü olan çeşitli kötü amaçlı yazılımdan koruma işlevlerini bir araya getirerek üst düzeyde koruma sağlar. Çok katmanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma savunmalarımız, işletmeleri günümüzde sürekli olarak gelişen saldırılar da dahil olmak üzere her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı korumak için daha fazlasını yaparken, birleşik yönetim konsolumuz güvenlik yönetimi ile ilgili karmaşıklıkların en aza indirilmesini sağlar.

Günümüzdeki karmaşık kötü amaçlı yazılımlara karşı daha fazla koruma sağlar
İmza tabanlı algılama, sezgisel koruma ve bulut destekli teknolojileri bir araya getiren Kaspersky Endpoint Security for Business CORE, daha yüksek algılama oranları sayesinde kurumsal ağınızın en son kötü amaçlı tehditlere ve korsan saldırılarına karşı korunmasını sağlar.

Dağıtım süresini kısaltır ve yönetim işlemlerini merkezileştirir
Kaspersky Endpoint Security for Business CORE, sistemlerinizi ve verilerinizi yüklendiği andan itibaren korumaya başlayacak şekilde önceden yapılandırılmıştır. Ayrıca, ağınızda çalışmakta olan tüm Kaspersky Lab son uç koruma teknolojilerinin “tek bir pencereden” görüntülenmesini ve kontrol edilmesini sağlayan merkezi yönetim konsolu Kaspersky Security Center ile birlikte eksiksiz şekilde sunulur.

Baştan başlamak zorunda kalmadan güvenliğinizi ölçeklemenizi sağlar
Güvenlik gereksinimleriniz değiştiğinde, Kaspersky Endpoint Security for Business ya da Kaspersky Total Security for Business’ın bir sonraki kademesine kolaylıkla yükseltebilirsiniz. Yeni kademenin sağladığı ek özelliklere erişmek için yalnızca yeni bir lisans anahtarı kullanmanız yeterlidir. Ayrıca, tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojilerinin Kaspersky Security Center’dan yönetebilmesi sayesinde yeni arabirimlerle uğraşmak zorunda kalmadan merkezi yönetim özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Kaspersky Lisanslama –

Kaspersky Endpoint Security for Business – Select Lisans Modeli( -kaspersky lisanslama)

‘Kurumsal verilere, her yerden, istendiği anda ve her cihazdan erişim’, işletmelerin mobil ve uzak kullanıcılarının güvenlik riskleriyle karşılaşmamaları amacıyla klasik kurumsal ortamlarının içinde ve dışında güvenlik sağlaması gerektiği anlamına geliyor. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, güçlü uç nokta kontrolleri ile iş istasyonları ve dosya sunucularına yönelik güçlü güvenlik özelliklerini bir araya getirerek şirket içindeki BT altyapınızı korur ve kurumsal sınırlarınız dışında koruma sağlayan sıkı mobil güvenlik özellikleri sunar.

En son kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma
Kötü amaçlı yazılım ve saldırılara karşı çok katmanlı savunma uygulayan Kaspersky, işletmenizi bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı korur. Windows, Mac ve Linux iş istasyonlarına yönelik sunulan güvenliğin yanı sıra Kaspersky, Windows veya Linux çalıştıran dosya sunucuları için de güvenlik sağlar.

Mobil cihazları koruma ve yönetme
Yenilikçi mobil güvenlik teknolojileri, geniş bir mobil platform yelpazesine kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avı saldırılarına, spam’lere ve daha birçok tehdide karşı koruma sağlar. Ağınızdaki tüm mobil cihazları görüntülemenizi sağlayan mobil teknolojilerimiz sayesinde iş için kullandığınız kişisel cihazlarınıza veya kuruma ait tüm mobil cihazlara sıkı mobil güvenlik ve yönetim ilkeleri uygulayabilirsiniz. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT’in entegre bir BT güvenlik çözümü sunması sayesinde, mobil ve diğer uç noktalar olmak üzere tüm güvenlik işlevlerinizi tek bir merkezi konsol üzerinden yönetebilirsiniz.

Güvenlik ilkeleri uygulama yardımı
Uygulama Kontrolü, Cihaz Kontrolü ve Web Kontrolü araçları, uygulamaların çalışmasını yönetmenizi, izinsiz çıkarılabilir cihazların kullanımını engellemenizi ve internet erişim ilkeleri uygulamanızı sağlar. Bu güçlü kontroller uç nokta koruma teknolojilerimizle birlikte çalışarak kurumsal güvenlik ilkelerinin tüm işletmenizde uygulandığından emin olmanıza yardımcı olur.

Merkezi güvenlik yönetimi
Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, çalıştırdığınız tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojileri üzerinde merkezi kontrol sağlamanıza imkan tanıyan yüksek düzeyde entegre yönetim konsolu Kaspersky Security Center ile birlikte sunulur. Kaspersky, aynı zamanda tüm ağınızda hızla güvenlik uygulamanız için önceden yapılandırılmış bir ilkeler seçeneği sunar.

Kaspersky Lisanslama –

Kaspersky Endpoint Security for Business – Advanced Lisans Modeli( -kaspersky lisanslama)

Kurumsal BT ortamları, artık eskisinden çok daha karmaşık. Aynı zamanda siber suçlular da her ölçekten işletmeye saldırmak amacıyla giderek daha kurnazca geliştirilmiş yöntemler kullanıyorlar. BT güvenliği hükümlerini ve BT yönetimini bu güçlüklerin önüne geçilecek şekilde geliştirilmeyen işletmeler kendilerini riske atmış olur.
Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED, tehditlere karşı koruma alanında ödüllü teknolojilerin yanı sıra sunduğu diğer güvenlik işlevleri sayesinde işletmenizin çok katmanlı savunma uygulamalarından yararlanmasını sağlar. Veri şifreleme özelliği, bir dizüstü bilgisayar kaybolduğunda veya izinsiz kullanıcılar verilerinizi çalma teşebbüsünde bulunduğunda gizli işletme bilgilerinin korunmasını sağlarken güvenlik açığı tarama ve yama yönetimi teknolojileri, işletim sistemleriniz ve uygulama yazılımlarınızdaki güvenlik açıklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

BT sistemlerinin yönetim verimliliğini artırma
Günümüzün karmaşık kurumsal BT ortamlarında, her gün gerçekleştirilmesi gereken temel sistem yönetimi görevlerinin sayıca fazla olması yorucu olabiliyor. Sistem yönetimi işlevlerimiz, çeşitli güvenlik ve yönetim görevlerini otomatik hale getirerek BT yönetim işlerindeki karmaşıklığı azaltır. BT ağınızda görünürlüğünü artırdığınız gibi birçok güvenlik ve yönetim işlevini tek bir sistem ve güvenlik yönetim konsolu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik açıklarını ortadan kaldırma ve yamaları yönetme
İşletim sistemi ve uygulamalardaki yama uygulanmamış güvenlik açıkları siber suçlular için kurumsal ağlara saldırmanın en yaygın yollarından biri haline gelmiştir. Bu durumun farkında olan Kaspersky, otomatik güvenlik açığı tarama ve yönetim-dağıtım teknolojileri geliştirmiştir. Güvenlik açığı tarama ve en son yamaları dağıtma işlevleri üzerinde merkezi kontrol olanağı sunan Kaspersky, tehditlere maruz kalma olasılığını azaltmanıza yardımcı olur.

Hassas kurumsal bilgilerin kaybolmasını önleme
Bir dizüstü bilgisayar veya mobil bir cihazın kaybolması gizli bilgilerin yanlış kişilerin eline geçmesine yol açabilir. Esnek veri şifreleme işlevimiz, dosyalara, klasörlere, disklere ve çıkarılabilir cihazlara şifreleme uygulamanızı sağlar. Veri şifreleme kolayca yapılandırılabilir ve ağınızda çalışan diğer tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojilerini kontrol etmek için kullandığınız yönetim konsolundan yönetilebilir.

İş istasyonları ve daha fazlası için çok katmanlı koruma
Kötü amaçlı yazılım ve saldırılara karşı sınıf lideri çok katmanlı savunmalarımız Windows, Mac ve Linux masaüstü ve dizüstü bilgisayarları, Windows ve Linux dosya sunucularını bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı korur. Bu teknolojiler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için Uygulama Kontrolü, Cihaz Kontrolü ve Web Kontrolü araçlarıyla eksiksiz hale gelir. Güçlü kontrol araçlarımız ile uygulamaların nasıl yürütüleceğini yönetebilir, izinsiz çıkarılabilir cihazların kullanımını engelleyebilir ve internet erişim ilkeleri uygulayabilirsiniz. – ( Kaspersky Lisanslama )

Mobil cihazları ve verileri koruma
Sıkı mobil güvenlik teknolojileri, en popüler mobil platformları kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avına, spam ve diğer saldırılara karşı korumanızı sağlar. Ayrıca, Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED tek bir arabirim üzerinden Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) ve Mobil Uygulama Yönetimi (MAM) işlevlerini etkinleştirerek zamandan tasarruf etmenizi ve birleşik mobil güvenlik ilkelerini kolaylıkla uygulamanızı sağlar. Kaspersky Lisanslama

Sistem ve güvenlik yönetimini merkezileştirme
Tüm uç nokta güvenlik teknolojileri üzerinde merkezi kontrol sağlamanıza olanak veren yüksek düzeyde entegre konsolumuz Kaspersky Security Center ile birlikte kullandığınız Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED, yönetim işlemlerindeki karmaşıklığı ortadan kaldırmanızı sağlar. En popüler güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) ürünlerinden ikisi olan HP ArcSight ve IBM QRadar ile entegrasyon işletmelerin kurumsal düzeyde ihtiyaç duydukları gerçek zamanlı veri izleme özelliklerine sahip olmalarını sağlar. Kaspersky Lisanslama