Notebook Servisi

Kurumsal Bilgisayar Servisi 2003 senesinden günümüze marka bağımsız olarak Notebook Servisi Hizmeti vermektedir.

Notebook Servisi olarak, isterseniz eve veya ofisinizden teslim alabilir ve tekrar teslim edebiliriz. Ayrıca isterseniz sizleri ofislerimizde misafir ederek servis anlamında neye ihtiyacı varsa bilgisayarınızın anında müdehale şansımız bulunmaktadır.

Servis prosedürü olarak, firmamıza gelen diz üstü bilgisayarlarınızın kaydı oluşturulu ve sizlerin şikayeti doğrultusunda arıza tespitleri yapılır. Arıza tespitinin ardından donanım ve/veya yazılım sorunları çözümlenmeden önce fiyat bilgisi paylaşılarak sizlerin onayına sunulur. Servisimizde kesinlikle sizden onay alınmadan bir işlem yapılmamaktadır.Müşterilerimizden duyduğumuz kadarıyla maalesef fiyat vermeden işlem yapan bir çok servis varmış. Kurumsal Bilgisayar Servisi olarak biz de bu 2003 senesinden günümüze yaşanmamış olup bundan sonraki yıllarda da yaşanmayacağı teminatımız altındadır.

notebook servisi

notebook servisi

Notebook bilgisayarınızda yaşadığınız şikayet yazılımsal ise genellikle aynı günde teslim etmekteyiz. Nadir durumlarda ki bu durumlar işletim sisteminizin yenilenmesi söz konusu olduğunda ( format atma ) bilgisayarınızdan alınmasını istediğiniz yedeklerin büyüklüğü ile tamamen doğru orantılıdır. Silinmesini istemediğiniz verilerin büyüklüğü yüz gigabyte ve üzeri durumlarda aynı güne yetiştirmemiz takdir edersiniz ki çok zordur. Aynı şekilde donanımsal sorunlarda da arıza tespiti için 2 gün süre istenmektedir. Bu iki gün içerisinde arıza tespiti ve hatta çözümü de yapılabilmektedir. Tabii ki yine sizlerin fiyat bilgisi ve onayı dahilinde.

Bilgisayarınızın açılmadığı durumlarda ( özellikle mavi ekran hatası, windows açılmıyor hatası vb. ) sizlerin yedek alması gibi bir şansı olmamaktadır. Sizlere nacizane tavsiyemiz bu durumlarda mutlaka yetkin bir notebook servisine danışmanızdır. Bunun en önemli sebebi sizler bilgisayarlarınız açılmadığı için yedek alamamış durumda olacaksınız. İşi bilmeyen bir firma ile çalışırsanız bilgisayarınızdan kurtarılabilecek bir çok dosya artık kurtarılamaz hale gelebilir. Bu da tahmin edebiliyoruz ki sizin veya firmanızın çok önemli dosyalarıdır belki. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı tavsiyemiz bizimle olmasa bile mutlaka yedek almasını doğru yapan ve bu işin önemini bilen kurumsal bir firmayla çalışmanızdır.

Notebook Servisi olarak bilgisayarlarınızın hızından şikayetiniz varsa, Donanımsal olarak kapanmalar, donmalar, mavi ekran hataları alıyorsanız, Ram ve Hard disk yükseltmek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Firmamıza ait diğer sitelerimizi de inceleyebilirsiniz.

www.boranetbilgisayar.com
www.openlisanslama.com