Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri kapsamında günümüze kadar yüzlerce özel kuruluşun web sayfalarını tasarlamış ve kendi server’larımızda barındırmış bulunmaktayız. Hosting hizmeti de veren firmamız, Türkiye-Ankara’da sunucularını barındırmaktadır. Bu sayede ülkemizin yurtdışına açılan internet ayağındaki hiçbir sorun bizlerin sunucularını etkilememektedir.

Sizler de tahmin edersiniz ki web sitesi yaptırdıktan sonraki en büyük sorun, Web sayfanızın açılmaması, ulaşılamaması ve bununla birlikte kurumsal mail hizmetinizin yarıda kesilmesidir. Kaldı ki günümüzde her firma mail alışverişi ile ciddi düzeyde iş yapmaktadır. Bu anlamda ülkemizin internet kapsamında yurtdışı çıkışlarında sorun olduğunda sizler etkilelenmemek için mutlak suretle Türkiye’de barınan sunuculardan hizmet almaya çalışın.

Web Tasarım Hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize Kurumsal Tanıtım Siteleri, E-Ticaret Siteleri, Haber Portalları gibi çeşitlilik arz eden bir yelpaze sunmaktayız. Bu konuda referans isteyebilirsiniz.

Sizler de henüz bir web sitesi yaptırmadıysanız ve/veya mevcut web sayfanızı güncellemek istiyorsanız mutlaka bizlere danışınız.

Alan adı hosting hizmeti de sağlayan firmamız istediğiniz alan adlarının boşta olup olmadığına bakmakla birlikte isterseniz sizlere alan adı konusunda da ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal kimliğinizi oluşturmaya başlamanın ilk ve en etkili yollarından birisi web sayfanızın olmasıdır. Web sayfanız sizi ve firmanızı temsil etmekle birlikte müşteriye aranızda 365 gün 7/24 açık olan yüzünüzü yansıtmaktadır.

web tasarim hizmetleri

web tasarim hizmetleri